Працюй РАЗОМ з ТМ "КРИНИЦЯ"

Ми займаємось виробництвом мінеральної води та сладких напоїв. У наявності є велика кількість напоїв на будь-який смак. Наш бренд є показником якості та довіри зі сторони наших клієнтів!
Раціон складають професіонали
Раціон складають професіонали
Раціон складають професіонали

Про нашу компанію

Запорізька компанія ТОВ "БАЛТА" займається виробництвом високоякісної, очищенної води під брендом ТМ "Криниця". Криниця - це природна вода з багатим минеральним складом. Також ми займаємось доставкою чистої питної води до дому та офісів по місту Запоріжжя та області.

Відмінною особливістю нашої води є її природне походження, екологічна чистота, видобуток та розлив на промисловій основі згідно з усіма стандартами України. Кожен день якісна вода ТМ "Криниця" проходить жорсткий контроль як власної виробничої лабораторії, так і органів санепідемстанції та Держстандарту.

На нашому підприємстві впроваджено та діє система управління безпекою харчової продукції НАССР.
На сьогодні ТМ "Криниця" виробляється газована та негазована вода «КРИНИЦЯ» та солодкі газовані напої у РЕТ–тарі об'ємом 0,5 л., 1,5 л., 2 л., 5,0 л. та великі бутелі обʼємом 19 л.

Наш бренд чистої природної води пропонує підприємцям ділову співпрацю на взаємовигідних довгострокових умовах щодо постачання нашої продукції. Партнерство з "Криниця" завжди успішне: лояльні і вигідні ціни для вас та гарантія якості продукції від нас.

Розширте свій асортимент разом з ТМ Криниця: квас та лимонад - головні тренди літа☀️

Зв'язок з ТМ Криниця завжди забезпечує високу якість та надійність водопостачання, але мало хто знає, що крім бутильованої води, компанія також пропонує чудові напої - квас та лимонад.

Квас та лимонад Криниця виробляє з використанням найкращих інгредієнтів та технологій, що дозволяє зберегти всі корисні властивості та неповторний смак. Квас відрізняється приємною кислинкою та легким солодким післясмаком, що робить його ідеальним вибором для теплих літніх днів. Лимонад має свіжий цитрусовий аромат та смак, який прекрасно освіжає в спеку.

Квас та лимонад Криниця - це прекрасний вибір для тих, хто прагне отримати задоволення від смачних напоїв від провідного виробника водопостачання в Україні. Ви можете бути впевнені в якості та смаку напоїв від нашого бренду.

Що являє собою Лимонад від ТМ "Криниця"

«Лимонад» виготовлений на основі природної питної води з використанням натуральних інгредієнтів: цукру, соку, натурального барвника з додаванням ароматики. Продукція пропонується покупцеві не тільки у ПЕТ-пляшках, а й у КЕГах. Така тара не тільки зберігає смакові якості, різкість і прохолоду в спеку року, але й дозволяє вгамувати спрагу склянкою напою на розлив.

Трохи про наш смачний КВАС

До складу Квасу «Хлібний домашній» під ТМ «Криниця» входять виключно натуральні інгредієнти: ферментований ячмінний та житній солод, з додаванням житнього чи кукурудзяного борошна, цукровий сироп, хлібопекарські дріжджі, очищена природна вода. Це продукт унікального подвійного бродіння: молочнокислого та спиртового. Квас «Хлібний домашній» має і цілющі властивості. Що пояснюється наявністю в ньому молочної кислоти, вітамінів, амінокислот, цукрів та мікроелементів.

Наші Соцмережі та Телефони

Наша адреса

м. Запоріжжя
вул. Карпенка-Карого, 54
Ми в соцмережах
ТОВ "Балта"
Україна, 69084, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вул. КАРПЕНКА-КАРОГО, буд. 54