Працюй РАЗОМ з ТМ "КРИНИЦЯ"

Ми займаємось виробництвом мінеральної води та сладких напоїв. У наявності є велика кількість напоїв на будь-який смак. Наш бренд є показником якості та довіри зі сторони наших клієнтів!
Раціон складають професіонали
Раціон складають професіонали
Раціон складають професіонали

Про нашу компанію

Запорізька компанія ТОВ "БАЛТА" займається виробництвом високоякісної, очищенної води під брендом ТМ "Криниця". Криниця - це природна вода з багатим минеральним складом. Також ми займаємось доставкою чистої питної води до дому та офісів по місту Запоріжжя та області.

Відмінною особливістю нашої води є її природне походження, екологічна чистота, видобуток та розлив на промисловій основі згідно з усіма стандартами України. Кожен день якісна вода ТМ "Криниця" проходить жорсткий контроль як власної виробничої лабораторії, так і органів санепідемстанції та Держстандарту.

На нашому підприємстві впроваджено та діє система управління безпекою харчової продукції НАССР.
На сьогодні ТМ "Криниця" виробляється газована та негазована вода «КРИНИЦЯ» та солодкі газовані напої у РЕТ–тарі об'ємом 0,5 л., 1,5 л., 2 л., 5,0 л. та великі бутелі обʼємом 19 л.

Наш бренд чистої природної води пропонує підприємцям ділову співпрацю на взаємовигідних довгострокових умовах щодо постачання нашої продукції. Партнерство з "Криниця" завжди успішне: лояльні і вигідні ціни для вас та гарантія якості продукції від нас.

Наші Соцмережі та Телефони

Наша адреса

м. Запоріжжя
вул. Карпенка-Карого, 54
Ми в соцмережах
ТОВ "Балта"
Україна, 69084, Запорізька обл., місто Запоріжжя, вул. КАРПЕНКА-КАРОГО, буд. 54