Виготовимо та Доставимо будь-який обʼєм питної води!

Щоб не чекати на зворотній дзвінок, зателефонуйте нам за цим номером телевону +38 (068) 4193 837
Ласкаво просимо на сторінку компанії "Криниця" – вашого надійного партнера!

У ці скрутні часи, коли екологічна катастрофа на Півдні України призвела до обмеження населення у доступі до питної води та до серйозних проблем з її постачанням, ми продовжуємо працювати, та готові долучитись до забезпечення Півдня України питною водою.

Компанія "Криниця" займається виробництвом та продажем питної води у місті Запоріжжя, та готова підтримати населення Півдня нашої країни у цій скрутній ситуації. Ми пропонуємо співпрацю з відповідальним бізнесом, благодійними фондами та малими підприємствами, які бажають допомогти тим, хто цього потребує.

Наша компанія готова надати будь-який обсяг питної води, які ви зможете придбати для подальшої доставки усім кто цього потребує. Ви придбаєте у нас воду, а ми забезпечимо її швидку та надійну доставку до постраждалих населених пунктів, де цей дарунок природи дуже потрібен.

Ваше співробітництво з "Криницею" матиме дві користі. По-перше, ви виконаєте важливу благодійну місію, допомагаючи забезпечити життєво необхідний ресурс людям, які опинилися в скрутній ситуації. По-друге, ваша підтримка дозволить нам інвестувати у подальший розвиток та покращення якості наших послуг.

Долучайтесь до нашої ініціативи, купуйте питну воду від "Криниці" та допомагайте усім постраждалим повернутись до нормального життя.

Звертайтеся до нас прямо зараз, і ми з радістю надамо вам всю необхідну інформацію щодо умов співпраці та цін. Разом ми зможемо зробити більше!