ЗВОЛОЖУЙТЕ СВОЄ СЕРЦЕ: ПИТНА ВОДА ТА ЗДОРОВ'Я СЕРЦЯ

Ми любимо воду, ви любите воду, а чи знаєте ви, що ваше серце теж любить воду? Хороша гідратація важлива для багатьох аспектів вашого здоров'я, не в останню чергу – здоров'я вашої сердцево-судинної системи. Можна навіть сказати, що вода займає особливе місце в усіх наших серцях.
  • /
  • /

ЯК ПИТНА ВОДА ВПЛИВАЄ НА ВАШЕ СЕРЦЕ?

Може здатися, що вода і серце не мають багато спільного одне з одним, але вживання достатньої кількості води насправді відіграє велику роль у тому, наскільки добре працює наш кров'яний насос. Серце, по суті, є спеціальним насосом, який посилає кров по всьому тілу, щоб воно могло збирати та транспортувати кисень і поживні речовини до всіх органів і м'язів людини. Воно постійно працює, перекачуючи еквівалент 750 літрів крові на день.

Це важка робота, а без достатньої кількості води ще важче. Коли ви зневоднені, ви втрачаєте об'єм крові. Іншими словами, у вашому тілі циркулює менше крові. Щоб компенсувати це, ваше серце б'ється швидше, намагаючись отримати необхідний кисень до кожної частини вас. Ви можете помітити, що ваше серцебиття прискорюється або ви відчуваєте запаморочення, коли починаєте сильно зневоднюватися. Це тому що ваше серце працює надто важко, щоб перекачувати занадто мало крові.

Зневоднення також змушує вашу кров утримувати більше натрію. Натрій згущує кров, ускладнюючи її рух серцево-судинною системою, ще більше збільшуючи навантаження на ваше серце. На щастя, ви можете допомогти своєму насосику краще й легше виконувати свою роботу: просто пийте більше води!

Хто найбільше ризикує отримати зневоднення?

Будь-яка людина може стати зневодненим, але деякі люди можуть піддаватися більшому ризику, ніж інші. Спортсмени, люди, які живуть у жаркому кліматі, маленькі діти, які все ще покладаються на дорослих для своїх потреб у гідратації, і жінки, які годують грудьми або вагітні, зазвичай мають більший ризик зневоднення. І з усіх причин, які ми вже згадували, будь-хто з хронічними захворюваннями серця або ті, хто старше 50 років і хочуть пам'ятати про здоров'я свого серця, повинні особливо зважати на свої потреби в гідратації.

Чи можна пити щось окрім звичайної води для підвищення гідратації?

Ви можете залишатися зволоженим і поливати своє серце не просто звичайною водою.7 Якщо вам потрібно щось, щоб розбити щоденні 8 склянок, у вас є багато варіантів:

Газована та ароматизована вода так само зволожують, як і звичайна негазована вода. Тільки переконайтеся, що немає доданого цукру. Цукор може посилити запалення, яке може вплинути на ваше серце, а також на інші органи та м'язи. Якщо немає доданого цукру, газована та ароматизована вода схвалена для серця!

Несолодкий чай – ще один чудовий варіант. Незалежно від того, гарячий чи холодний, чай зволожує, а також містить антиоксиданти, які борються із захворюваннями серця та пошкодженням клітин. Крім того, дослідження показали, що чорний і зелений чай знижують ризик серцевого нападу та інсульту.

Несолодка кава також зволожує, незважаючи на чутки про протилежне. Було також показано, що кава має користь для серця. У дослідженні 2017 року за участю майже півмільйона людей, дослідники виявили зв'язок між вживанням кави та меншим ризиком смерті від серцево-судинних захворювань. Звичайно, важливо переконатися, що ви не перестараєтеся та не будете зловживати кофеїном. Медичні працівники рекомендують пити менше 400 мг кофеїну на день або менше трьох чашок кави. В ідеалі пити одну міцну чашку кави.

Наостанок

Не зволікайте — залишайтеся зволоженими та зберігайте своє серце здоровим, щоб ви могли продовжувати робити те, що любите, із тими, кого любите. Доставка води від компанії ТМ "Криниця" дає вирішення ваших щоденних потреб у воді зручнішим, ніж будь-коли. Щоб зробити роботу ще простішою, доставляйте свою воду та улюблені напої, які люблять серце, прямо до ваших дверей за допомогою нашої служби доставки у Запоріжжі. Додайте трохи любові до здоров'я свого серця за допомогою Криниця ®.
Вам сподобалась наша стаття?