ТОП 5 Причин Додавати ЛИМОН в Стакан Води
Лимони не просто помічники для зміцнення вашого здоров'я - вони соковите та смачне доповнення до освіжаючого та ароматного смаку води.
У соку лимона всього 12 калорій, але в одному плоді міститься третина добової норми вітаміну С, який рекомендується усіма лікарями світу. Ось ще один плюс: він багатий флавоноїдами та потужними антиоксидантами, які зменшують запалення і допомагають усувати вільні радикали, які можуть пошкодити організм: клітини організму та ДНК.

Давайте відокремимо 5 основних причин, які переконають вас регулярно купляти цей циструсовий плід у магазинах та додавати його до свого повсякденного раціону.

Чому варто пити очищену воду з Лимоном? ТОП 5 Причин

ПРИЧИНА №1: Відмінно підходить для Травлення

Доведено, що лимонна вода покращує функцію печінки, допомагає травленню та запобігає утворенню каменів у нирках. Якщо ви додасте скибочки або цедру лимона у нашу очищену воду, ваша система травлення отримає користь від пектину — клітковини в цедрі та м'якоті лимона, який покращує загальне травлення, розщеплюючи їжу в шлунку.

Камені в нирках, з іншого боку, можуть утворюватися, якщо ви занадто зневоднені, але лимонна вода насправді допомагає очистити ваші нирки, щоб зберегти їх здоровими та вільними від каміння. Лимонна вода навіть пришвидшує метаболізм! Додайте лимон у ранкову склянку води від Криниці, щоб підтримувати здорову вагу та залишатися активними та бадьорим на протязі усього дня.

ПРИЧИНА №2: Збільшує силу вашої імунної системи

Вживання бутильованої води з лимоном пов'язане з профілактикою всіх видів захворювань, включаючи серцево-судинні захворювання та рак. Лимон діє як потужний антиоксидант, щоб запобігти інфекції у вашому організмі, сприяючи кислотному бар'єру, який вже забезпечує ваш шлунок. Бажаєте посилити ці ефекти? Спробуйте підігріти лимонну воду перед вживанням.

Лимонна вода також містить вітамін С, який зміцнює вашу імунну систему і допомагає вам почуватися краще. Насправді, додавання всього чверті чашки лимонного соку у воду від Криниці дає вам близько третини добової кількості вітаміну С, що рекомендується, для жінок і чверть його для чоловіків. Так що наступного разу, коли ви поїдете за покупками, пропустіть добавки з вітаміном С і додайте до свого списку натуральні лимони.

ПРИЧИНА №3: Допомагає уникнути зневоднення організму

Навіщо обмежуватися зволоженням звичайною водою, якщо натомість ви можете пити воду від нашої компанії з лимоном? Вода з лимоном покращує ваше зволоження порівняно зі звичайною водою, тому що вона просто має кращий смак, що змушує вас повертатися за новою склянкою. Хоча підвищена гідратація безпосередньо не пов'язана з самими лимонами, вживання ароматизованої води може спонукати вас пити більше рідини. Якщо вам важко випити щоденну дозу води, спробуйте вичавити сік одного лимона в склянку води Криниця або натерти трохи цедри після миття лимона, щоб покращити зволоження.

ПРИЧИНА №4: Робить шкіру світлішою та здоровішою

Завдяки лимонам можна захистити шкіру від старіння або, принаймні, появи старіння. Вітамін С у лимонній воді усуває зморшки завдяки впливу на колаген, сполучну тканину шкіри. Зволоження, що забезпечується лимонною водою, також допомагає вашій шкірі залишатися гладкішою, покращуючи зовнішній вигляд шкіри та зберігаючи її молодий вигляд. Підвищення загальної гідратації зберігає ваші органи здоровими, і ваша шкіра не є винятком із цієї переваги. Склянка теплої води з лимоном стане чудовим доповненням до вашої щоденної процедури краси.

ПРИЧИНА №5: Освіжає дихання

Збережіть своє дихання свіжим – якщо вам потрібне швидке вирішення проблеми з неприємним запахом з рота, чому б водночас не зволожити свій організм? Вода з лимоном бореться з неприємним запахом з рота, зменшуючи ріст бактерій у роті. Який кращий спосіб освіжитися, ніж природний спосіб!

Отже, коли життя дарує вам лимони, додайте їх у свою воду Криниця, яку можна знайти у місті Запоріжжя. Ви можете скористатися нашим додатком, щоб замовляти та пити кожень день здорову та смачну воду.

Висновки

Можна зробити висновок, що лимонна вода - це прекрасний спосіб забезпечити свій організм водою та корисними речовинами. ТМ "Криниця" пропонує високоякісну бутильовану воду, яка може використовуватись для приготування цього корисного напою. Для досягнення максимального ефекту від споживання лимонної води, важливо дотримуватись порад щодо правильного приготування та споживання цього напою, і робити це регулярно.

В цілому, споживання лимонної води - це важливий крок на шляху до здорового і більш якісного життя, особливо у Запоріжжі, індустріальному центрі України.

Мобільний додаток

Ще зручніше
Ще більше акційних пропозицій
Вам сподобалась наша стаття?